Operator mieszalni farb przemysłowych, magazynier.

Od kandydatów oczekujemy:

- prawo jazdy kat.  B
- samodzielności i dyspozycyjności
- umiejętności współpracy
- sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- znajomości obsługi komputera

Zakres obowiązków:

- obsługa mieszalnika farb
- przygotowywanie towarów do wysyłki
- kompletowanie i wydawanie towarów
- dostarczanie towaru do klienta
- prowadzenie dokumentacji magazynowej
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- ciekawą pracę w młodym zespole

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres e-mail: kadry@wschodniecentrum.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”